Zapach świeżego pieczywa do wentylacji i dyfuzorów

Kontakt

Zapach świeżego pieczywa, pysznych czekoladowych ciasteczek lub świeżo zaparzonej kawy to tylko niewielka część naszej oferty i możliwości! Proponujemy unikalne i oryginalne zapachy na potrzeby firm, a także użytku domowego. Tworzymy specjalne kompozycje i logotypy zapachowe, które stanowią część nowoczesnego marketingu zapachowego. Jesteśmy kompleksowym partnerem z dziedziny aromamarketingu dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Kuszący zapach świeżego pieczywa czy profesjonalne zapachy do ciastkarni można uzyskać wyłącznie dzięki pracy profesjonalistów i użyciu produktów najwyższej jakości. Dlatego nasza firma swoje usługi opiera na naturalnych olejkach aromatycznych od marek cenionych na całym świecie – Reima i Air Aroma - a nasz zespół to wyłącznie doświadczeni eksperci.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą! Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania oraz udzielimy porad dotyczących działania i skuteczności aromatyzacji do wentylacji oraz zapachów w dyfuzorach.

SIEDZIBA GŁÓWNA
ŁÓDŹ
ZAJDER&POTZ
91-357 Łódź
ul. Liściasta 17
tel: 42 235 34 83

biuro@aromatyzacja.com.pl
ŚLĄSK
 
HELLCOLD
43-436, Górki Wielkie
ul. Zofii Kossak 98
tel: 33 85-13-795

biuro@hellcold.pl
MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE
HELLCOLD
31-421 Kraków
ul. Reduta 26c/15
tel: 790 702 709

krakow@hellcold.pl