Profesjonalne zapachy do ciastkarni

Czyli o tworzeniu logotypów zapachowych

Logotyp

Logotyp zapachowy do idealny sposób na wykreowanie wyjątkowego wizerunku firmy. Nasi specjaliści w Niemczech, Francji oraz Australii są w stanie stworzyć indywidualny zapach, w 100% dopasowany do prowadzonego przez Ciebie biznesu. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu - komponowaliśmy już zapachy do ciastkarni, piekarni, hotelów czy biur.
Logotyp zapachowy tworzony jest na wyłączność – zapewniamy to specjalnym certyfikatem. Jest on równoznaczny z tym, że żadna inna firma nie może wykorzystać Twojej kompozycji do celów aromamarketingu.

LOGOTYP ZAPACHOWY

Proces tworzenia logotypu

Aby wybrać odpowiednie nuty zapachowe do kompozycji, bardzo dokładnie współpracujemy z klientem. Przede wszystkim zapoznajemy się z preferencjami i oczekiwaniami oraz badamy specyfikę miejsca i branży gdzie zostanie zastosowana aromatyzacja. Po wstępnej akceptacji klienta wysyłamy zamówienie do naszych specjalistów, którzy przygotują kompozycję zapachową idealnie dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Logotyp zapachowy jest jak najlepsza wizytówka firmy. Klienci odczuwający oryginalny zapach, będą go kojarzyć wyłącznie z Twoim biznesem, budząc pozytywne emocje i skojarzenia. Logotyp zapachowy to jednorazowa, lecz długotrwała inwestycja, która ciągle będzie samodzielnie pracować na zwiększenie prestiżu i rozpoznawalności Twojej marki.

Dzięki naturalnym olejkom aromatycznym wysokiej jakości, jesteśmy w stanie stworzyć nietypowe, unikalne i wyjątkowe zapachy do ciastkarni, piekarni, biur, hoteli, restauracji, salonów SPA czy kasyn, które będą podkreślały i odzwierciedlały atmosferę danego miejsca, dzięki czemu Twoi klienci poczują się komfortowo i zechcą pozostać w Twojej firmie na dłużej.

Proponujemy aplikację zapachów w wentylacji lub poprzez dyfuzor. Aby ułatwić proces wyboru odpowiedniej kompozycji i urządzenia stworzyliśmy asystentów online, którzy pomogą podjąć właściwą decyzję.

Skontaktuj się z nami:
AROMATYZACJA
tel: 42 235 34 83
biuro@aromatyzacja.com.pl
wybierz