Zapach w wentylacji dla biznesu i użytku domowego

Nasi klienci

Aromatyzacja nie ma żadnych ograniczeń i może być stosowana wszędzie – od małych do dużych firm, o każdym profilu, targecie oraz bez względu oferowane usługi czy produkty. Jedyne co trzeba zrobić to podjąć decyzję, jaka forma aromatyzowania będzie lepsza – zapach w wentylacji czy poprzez dyfuzor – i wybrać najlepszy Waszym zdaniem zapach.

Zaufało nam już wiele osób. Wśród naszych stałych klientów są firmy światowej sławy, jak i mniejsze czy lokalne przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne, które z aromatyzacji do wentylacji czy dyfuzora, chcą skorzystać w domowym zaciszu dla własnej przyjemności.

Jesteśmy tu dla Was i jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy rozwiązania i produkty, które przyniosą Wam najlepsze korzyści.

Sklepy

Aromatyzacja sprawia, że klienci chcą kupować więcej i identyfikują firmę jako bardziej ekskluzywną, sprzedającą produkty o wyższej jakości.

Biura

Badania pokazują, że zastosowanie aromatyzacji w biurach poprawia koncentrację pracowników, zwiększa ich kreatywność, niweluje zmęczenie.

Hotele

Marketing zapachowy wykorzystywany w pokojach hotelowych i recepcji znacznie zwiększa zadowolenie i poziom komfortu klientów. Badania pokazują, że klienci chętniej ponownie korzystają z usług tych hoteli, które są aromatyzowane.

Kluby,
kasyna

odpowiedni zapach rozpylony w klubach czy kasynach jest w stanie sprawić, że klienci będą bardziej skłonni do ryzyka oraz będą dłużej przebywać w danej strefie rozrywki.

SPA, kosmetyka,
fryzjer

Aromatyzacja sprawia, że klienci czują się bardziej wypoczęci i zrelaksowani co podwyższa jakość wykonanych usług w oczach klienta. Aromatyzacja jest bardziej efektywną i tańszą alternatywą dla profesjonalnych świec zapachowych, które palą się znacznie krócej i mają mniejszy zasięg niż dyfuzory zapachowe.

Restauracje,
kawiarnie

Aromatyzowanie restauracji zapachami spożywczymi takimi jak aromat kawy lub sernika sprawia, że większość klientów zamawia więcej, niż zamówiłoby bez zastosowania marketingu zapachowego.

Fitness

Odpowiednio dobrany zapach jest w stanie niwelować zmęczenie, zwiększać odczucie świeżości, poprawiać koncentrację co idealnie sprawdza się w miejscach takich jak centrum fitness.

Supermarkety

Wyczuwalny aromat spożywczy w supermarkecie jest w stanie zwiększyć robione przez nas zakupy nawet o 300%.

Galerie
handlowe

Rozpylenie zapachu cynamonu w czasie Świąt Bożego Narodzenia lub zapachu świeżej trawy cytrynowej w okresie letnim sprawia, że klienci czują się bardziej rozluźnieni i odstresowani co sprzyja prozakupowej atmosferze w centrum handlowych.

Targi

Aromatyzacja na targach to najprostszy sposób aby wyróżnić się na tle konkurencji. Zapach odpowiednio dopasowany do charakteru stoiska może znacznie zwiększyć zainteresowanie klientów ofertą firmy.


Domy

Coraz częściej aromatyzacja wykorzystywana jest w domach, jako alternatywa dla tradycyjnych odświeżaczy powietrza. W przeciwieństwie do nich urządzenia do aromatyzacji nie tylko emitują przyjemny zapach, ale również całkowicie neutralizują niepożądane zapachy.

Apteki, przychodnie,
stomatologia

Niektóre olejki posiadają właściwości minimalizujące rozprzestrzenianie się bakterii i pozytywnie wpływają na odporność organizmu. Emitowanie takich zapachów przy pomocy aromatyzera pozwoli oczyścić powietrze w miejscach szczególnie narażonych na rozwój bakterii (np. Przychodnie. Apteki, stomatolog).

Lotniska

Udowodniono, że rozpylenie zapachów na lotnisku zmniejsza stres pasażerów związanych z lotem oraz zwiększa ich chęć do zrobienia zakupów w strefie bezcłowej lotniska.

Salony
samochodowe

Aby zwiększyć prestiż salonu sprzedaży bardzo często wykorzystuje się zapachy skórzane oraz drewniane. Dzięki temu klienci auto salonu postrzegają oferowane auta jako bardziej ekskluzywne.

Sklepy
meblowe

Rozpylenie zapachu drewna lub zapachu świeżej bawełny sprawia, że klienci odczuwają domową atmosferę i są bardziej skłonni do kupowania mebli i dodatków do domu.

Księgarnie

Naukowcy z Uniwersytetu Antwerpskiego odkryli, że aromat czekolady rozpylany w księgarni sprawił, że ponad trzykrotnie wzrosła sprzedaż książek kulinarnych i romansów. Czekoladowy zapach sprawiał, że klienci chętniej przeglądali okładki książek.

Nieruchomości

Badania potwierdzają, że zapach skoszonej trawy,leśnych drzew i polnych kwiatów podkreśla rzeczywiste walory nieruchomości. Szczególnie zapachy natury oddziałują na rodziny z dziećmi, które chętniej zakupują mieszkania, w których stosowany jest marketing zapachowy.

Weterynarz

Rozpylenie zapachu lawendy w lecznicach zmniejsza stres u zwierząt związany z różnorodnymi badaniami i zabiegami, co znacznie zwiększa komfort właścicieli jak i lekarzy weterynarii.

Nasze realizacje

Samsung

Samsung

Samsung

Samsung to jedno z największych
na świecie przedsiębiorstw z branży elektronicznej, które w ostatnich miesiącach otwiera sieć salonów w Polsce. Wszystkie Brand Store’y aromatyzowane są orzeźwiającym zapachem bambusa – to wszystko za sprawą współpracy marki Samsung i Air Aroma. Wchodząc do salonu klienci mogą sprawdzić jak ta owocowo-świeża kompozycja zapachowa doskonale współgra z nowoczesną technologią.

Wodna Wieża

Wodna Wieża

Wodna Wieża

Restauracja wystrojem i aurą przenosi
do świata fantastyki naukowej. Jej wnętrza nawiązują do epoki wiktoriańskiej widzianej oczami Juliusza Verne i Herberta George'a Wells’a. Aromatyzacja zapachem orchidei podkreśliła specyfikę wystroju i stworzyła unikalny klimat restauracji.Idealnym dodatkiem okazał się czarny dyfuzor Aroslim, który dzięki swojemu smukłemu kształtowi doskonale wpasował się w klimat tak wysublimowanego wnętrza.

BMW

BMW

BMW

PremiumMotors jest pierwszym i zarazem
największym w Polsce niezależnym dealerem specjalizującym się w sprzedaży rocznych samochodów BMW. W jednym z salonów w Gdańsku można poczuć piękny, nowoczesny zapach Pure Platinum, podkreślający eksluzywność marki. Do rozpylania kompozycji zapachowej został wybrany nasz flagowy dyfuzor
Aroscent Wall.

Skontaktuj się z nami:
AROMATYZACJA
tel: 42 235 34 83
biuro@aromatyzacja.com.pl
wybierz