Oferta

Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnego zapachu i urządzenia dla Twojego wnętrza. Przed każdą realizacją wysyłamy darmowy zestaw próbek z zapachami, aby w pełni dopasować się do potrzeb Twojego biznesu.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym konsultantem:

+48 42 235 34 83biuro@aromatyzacja.com.pl

Mamy możliwość stworzenia indywidualnego zapachu na wyłączność, który stanie się wizytówką Twojej firmy i pozwoli wyróżnić się od konkurencji.

Dowiedz się więcej o logotypie zapachowym

NASZE USŁUGI

JAK DZIAŁAMY?

DZIELĄ NAS TYLKO CZTERY KROKI:

Skontaktuj się z nami:
określ powierzchnię aromatyzacji,
oraz podaj branżę.

Wyślemy Ci
próbki zapachów dostosowane
do Twoich potrzeb.

Spośród
nadesłanych propozycji
wybierze zapach.

Dostarczymy
odpowiednie urządzenie
wraz z wybranym
zapachem.

Dostawa dyfuzorów

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze jakościowo dyfuzory zapachowe marki Air Aroma, Reima Airconcept oraz Serene House wyprodukowane we Francji, Niemczech i Holandii.

Potrzebujesz dyfuzora na specjalne wydarzenie?

Istnieje możliwość wynajmu urządzenia.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym konsultantem:

+48 42 235 34 83biuro@aromatyzacja.com.pl

Muzyka

Nasza firma współpracuje z branżą muzyczną. Jeśli chciałbyś zakupić lub wynająć urządzenie na koncert lub event skontaktuj się z nami! Zajmiemy się zarówno doborem zapachów jak i planowaniem i rozmieszczaniem urządzeń w dużych przestrzeniach koncertowych.

Aromabranding

Chcesz aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji? W naszej ofercie znajdziesz możliwość sygnowania produktów do aromatyzacji (dyfuzorów, świeczek, sticków zapachowych) nazwą i logo Twojej firmy oraz indywidualnie dobranym zapachem. Dzięki temu klienci na dłużej zapamiętają Twoją markę!