Zapachy na eventy, dla firm i do użytku domowego

Nasza oferta

Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnego zapachu na eventy, dla firmy oraz do użytku domowego. Dopasujemy i dostarczmy również urządzenia dla Twojego wnętrza, dobrane pod względem estetycznym, ale także do efektu aromatyzacji, jaki chcesz uzyskać. Przed każdą realizacją wysyłamy darmowy zestaw próbek z zapachami, abyś mógł bez pośpiechu wybrać ten idealny.

Mamy także możliwość stworzenia indywidualnego zapachu na wyłączność, który stanie się wizytówką Twojej firmy i pozwoli wyróżnić się od konkurencji. Mowa tu o logotypie zapachowym, który w dzisiejszym marketingu i budowaniu pozycji firmy dogrywa ogromną rolę. Jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne zapachy do ciastkarni, kawiarni czy piekarni, które swym kuszącym aromatem przyciągną większą liczbę klientów i poprawią Wasze wyniki sprzedaży.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym konsultantem:

+48 42 235 34 83biuro@aromatyzacja.com.pl

Dowiedz się więcej o logotypie zapachowym

NASZE USŁUGI

JAK DZIAŁAMY?

DZIELĄ NAS TYLKO CZTERY KROKI:

Skontaktuj się z nami:
określ powierzchnię aromatyzacji,
oraz podaj branżę.

Wyślemy Ci
próbki zapachów dostosowane
do Twoich potrzeb.

Spośród
nadesłanych propozycji
wybierze zapach.

Dostarczymy
odpowiednie urządzenie
wraz z wybranym
zapachem.

Dostawa dyfuzorów

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze jakościowo dyfuzory zapachowe marki Air Aroma, Reima Airconcept oraz Serene House wyprodukowane we Francji, Niemczech i Holandii. Proponowane przez nas dyfuzory są dyskretne, a ich minimalistyczny i elegancki design dodatkowo stworzy ciekawą dekorację Twojego wnętrza. Możesz również skorzystać z systemu aromatyzacji do wentylacji, który sprawdzi się na dużych powierzchniach.

Potrzebujesz dyfuzora na specjalne wydarzenie?

Istnieje możliwość wynajmu urządzenia.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

+48 42 235 34 83biuro@aromatyzacja.com.pl

Muzyka

Jeśli chciałbyś zakupić lub wynająć urządzenie na organizowane przez Ciebie lub Twoją firmę wydarzenie muzyczne, skontaktuj się z nami! Zajmiemy się zarówno doborem zapachów na eventy czy koncerty, jak i planowaniem oraz rozmieszczaniem urządzeń w dużych salach widowiskowych i koncertowych.

Aromabranding

Chcesz aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji? W naszej ofercie znajdziesz możliwość sygnowania produktów do aromatyzacji (dyfuzorów, świeczek, sticków zapachowych) nazwą i logo Twojej firmy oraz indywidualnie dobranym zapachem. Dzięki temu klienci na dłużej zapamiętają Twoją markę!