Zapachy do piekarni, na wesela i dużo więcej

Ponad 400 aromatów od najlepszych firm

W naszej ofercie mamy ponad ponad 400 zapachów firmy Reima oraz Air Aroma.

Dzięki doświadczeniu i korzystaniu z produktów renomowanych marek jesteśmy w stanie stworzyć tak unikalne kompozycje, jak zapachy do piekarni, cukierni czy kawiarni, które będą kusiły niesamowitym aromatem gorącego i świeżego pieczywa, czekolady, czy świeżo parzonej kawy, której mało kto jest w stanie się oprzeć.

Przejdź do konfiguratora zapachów

SZEROKA GAMA DYFUZORÓW POZWALA NA PRECYZYJNE I EFEKTYWNE DOBRANIE URZĄDZENIA DO POTRZEB ZAPACHOWYCH WNĘTRZA.

Dysponujemy również niezbędnym urządzeniem do rozpoczęcia własnego aromamarketingu – proponujemy szeroką gamę dyfuzorów od znanych i cenionych producentów. Każdy z dyfuzorów ma specjalne cechy charakterystyczne, dzięki czemu można w łatwy sposób dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Niektóre z nich zostały wyposażone w możliwość wprowadzenia zapachu w wentylację, co daje szczególnie dobre rezultaty na dużych obszarach.

Logotyp zapachowy

W naszej ofercie mamy również możliwość stworzenia własnego logotypu zapachowego, czyli unikalnego zapachu tworzonego na wyłączność Twojej firmy. Jest to idealny sposób na stworzenie pożądanego wizerunku marki. Nasi specjaliści w Niemczech, Australii i Francji są w stanie wykreować indywidualny i charakterystyczny zapach, całkowicie dobrany do Twojego biznesu, niezależnie od jego wielkości, branży jakiej dotyczy i charakterystyki.

Z powodzeniem tworzymy zapachy do piekarni, a nawet oprawy zapachowe na konferencje, eventy, koncerty oraz profesjonalne zapachy wesela – bogate doświadczenie i wyobraźnia sprawiają, że w aromamarketingu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Bezpieczeństwo

Każdy zapach proponowany przez naszą firmę poddawany jest testom alergologicznym i dermatologicznym żeby potwierdzić jego 100% bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt. Testy i badania stosowane przez firmę zostały zatwierdzone przez międzynarodowe organizacje RIFM IFRA.

Skontaktuj się z nami:
AROMATYZACJA
tel: 42 235 34 83
biuro@aromatyzacja.com.pl
wybierz